Vivo X Fold3 Pro suya ve toza karşı çok dayanıklı olacak!

Sızdırılan bilgilere göre, cihazın öne çıkan özellikleri arasında yer alacak bu dayanıklılık, kullanıcıların zorlu koşullar altında bile telefonlarını güvenle kullanmalarını sağlayacak.

Vivo’nun katlanabilir telefon serisinde yeni bir soluk olacak telefonu X Fold3 Pro’nun bu ay içinde teknoloji severlerle buluşması bekleniyor. Snapdragon 8 Gen 3 çipsetine sahip ilk katlanabilir telefon olma özelliğini taşıyan bu cihaz, Digital Chat Station tarafından sızdırılan bilgilere göre etkileyici bir kamera kurulumuna sahip olacak: 50 MP ana kamera, 50 MP ultra geniş açı ve 64 MP telefoto lens.

Cihaz hakkında detayları paylaşan sızıntı uzmanı, X Fold3 Pro’nun gerçek bir amiral gemisi olacağını ortaya koydu. 5,800 mAh kapasiteli dev bir batarya, su ve toz girişine karşı koruma ve her iki ekranda da iyileştirilmiş çözünürlük bu özellikler arasında. Cihazın tasarımı, önceki model X Fold2 ile benzerlik gösteriyor: dış kapakta 6.53 inç, iç kısımda ise katlanabilir 8.03 inç ekran bulunuyor. Farklılık ise, dış ekranın 2,748 x 1,172, iç ekranın ise 2,480 x 2,200 piksel çözünürlüğe sahip olması.

Vivo X Fold3 Pro suya ve toza karşı çok dayanıklı olacak!

16 GB RAM ve 1 TB depolama kapasitesiyle güçlendirilen bu çipset, kullanıcılara kesintisiz bir deneyim sunacak. Cihazda 128 GB, 256 GB ve 512 GB gibi çeşitli bellek seçeneklerinin de sunulması bekleniyor. Ana kameraların yanı sıra, video görüşmeleri için iki adet 32 MP sensörlü ön kamera da bulunacak. Vivo, daha iyi fotoğraf kalitesi için özel bir çip olan vivo V3 ISP’yi bu modelde kullanacak.

Cihazın güçlü bataryası 120W kablolu ve 50W kablosuz şarj desteğiyle gelecek. Ayrıca, X Fold3 Pro’nun IR blaster, her iki panelin altında yer alan ekran altı parmak izi tarayıcılar ve katlandığında bile ince bir yapıda olacak cam gövdeye sahip olacağı belirtiliyor.

Bu özelliklerle donatılan Vivo X Fold3 Pro, katlanabilir telefon pazarında önemli bir yer edinmeyi hedefliyor. Sunduğu yüksek çözünürlüklü ekranlar, güçlü kamera kurulumu ve dayanıklılığı ile kullanıcılara hem işlevsellik hem de estetik açıdan üst düzey bir deneyim vaat ediyor. Her detayıyla dikkat çeken bu model, Vivo’nun teknolojiye ve inovasyona verdiği önemin bir göstergesi olarak öne çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x